سرمایه گذاری

پروژه های درحال انجام

شرکت گاماپرتوصنعت توانایی سرمایه گذاری در کلیه بخش های صنایع معدنی را داشته و آمادگی خود را برای توسعه هرچه بیشتر این بخش اعلام میدارد.

در سال های گذشته شرکت تلاش کرده است تا با تکیه بر دانش فنی و توانایی اقتصادی خود به جذب سرمایه در این بخش کمک کند و در کنار بهبود شرایط معدنکاری در کشور، گامی مؤثر در جهت اشتغال زایی در این حوزه بردارد.

برخی از پروژه هایی که طی چند سال اخیر سرمایه گذاری در آنها صورت گرفته است بشرح زیر است:

  • کنسرسیوم سنگ آهن با مشارکت شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر و فولاد اردستان
  • پروژه بهره برداری از معدن پلی متال دهسلم استان خراسان جنوبی
  • پروژه اکتشاف و بهره برداری از معدن پلی متال بالازرد استان خراسان جنوبی
  • پروژه بهره برداری از معدن دولومیت کوه سرخاب اصفهان
  • پروژه خط تولید دولومیت کلسینه از معدن دولومیت کوه سرخاب استان اصفهان

فرصت های سرمایه گذاری

با توجه به لزوم جذب سرمایه در بخش معدن شرکت گاماپرتوصنعت در نظر دارد تا بخشی از پروژه های معدنی خود را به عنوان فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن معرفی نماید و از هرگونه سرمایه گذاری در این بخش که در جهت پیشبرد اهداف شرکت باشد استقبال می نماید. برخی از پروژه های در نظر گرفته شده در این بخش به شرح زیر هستند:

  • پروژه بهره برداری از معدن پلی متال دهسلم استان خراسان جنوبی

مشاوره

سرمایه گذاری در بخش معدن به دلیل نرخ بالای بازگشت سرمایه و میزان بالای سرمایه در گردش همواره یکی از بخش های مورد علاقه سرمایه گذاران در دنیاست.

از سوی دیگر جذب سرمایه در این بخش می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال در کشور که یکی از نیازهای اساسی است، صادرات غیرنفتی را افزایش دهد. شرکت گاماپرتوصنعت این امکان را فراهم کرده است تا تجربیات و دانش خود را در بخش معدن در اختیار کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش معدن قرار دهد. از آنجایی که لزوم سرمایه گذاری در این بخش غیر قابل انکار بوده و از طرفی مشاوره صحیح می تواند از هدر رفت سرمایه جلوگیری نموده و ریسک معدنکاری را به میزان زیادی کاهش دهد، شرکت در حال افزایش خدمات و پرورش توانایی های بالقوه در زمینه مشاوره در امر خرید، فروش و سرمایه گذاری در کلیه معادن فلزی و غیرفلزی کشور است.