درباره ما

ما که هستیم

گاماپرتوصنعت

شرکت معدنی گاماپرتوصنعت در سال 1387 تأسیس شده است و از آن زمان فعالیت خود را به صورت گسترده در زمینه معادن ایران ادامه داده است.

این شرکت با تکیه بر نیروهای مجرب و کارآزموده سعی دارد تا در جهت بهبود شرایط معدنکاری در کشور و افزایش سطح استاندارد در روش های بهره وری از معادن با برترین شرکت های کشور به رقابت بپردازد. شرکت گاماپرتوصنعت در زمینه اکتشاف معادن قادر به انجام مطالعات علمی و دقیق از سنجش از دور، زمین شناسی، ژئوشیمی، ژئوفیزیک، نقشه برداری، مدل سازی و تخمین ذخیره می باشد و با تجربه فعالیت در معادن فلزی و غیرفلزی در  استان های پر پتانسیل کشور، برگ زرینی از تجربه کار معدنی را در کارنامه درخشان خود داراست. استخراج مواد معدنی و کار در انواع معادن فلزی و غیرفلزی و سنگ ساختمانی این امکان را فراهم آورده است تا علاوه بر انجام کلیه امور معدن تا سوددهی، شرکت گاماپرتوصنعت در زمینه مشاوره در جهت بهینه سازی معادن فعالیت داشته باشد و اخیرا با همکاری شرکت های دیگر در زمینه پایش کلی معادن و افزایش راندمان عرصه جدیدی در صنعت معدنکاری ایجاد نماید.

همچنین پیشینه درخشان فعالیت شرکت در زمینه ی حفاری اکتشافی که در نتیجه انجام بیش از 60 پروژه در اکثر استان های کشور می باشد، این شرکت را به یکی از قویترین شرکت های معدنی حفار در کشور مبدل کرده است.

ماموریت و چشم انداز

  • ورود به فهرست ده شرکت برتر خاورمیانه و تبدیل به یکی از شرکت های معدنی پیشرو در خاورمیانه در سال 1404 با تکیه بر جذب و بهره گیری از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی و منابع انسانی متخصص و توانمند
  • گسترش سرمایه گذاری در حوزه اکتشاف معادن جدید
  • نقش آفرینی در روند رشد و توسعه اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

بیانیه ماموریت

ارائه تولیدات مواد معدنی و صنایع معدنی و افزایش ارزش افزوده مواد تولیدی و جلب رضایت مصرف کنندگان با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور که باعث ایجاد پتانسیل های بالقوه معادن به بالفعل و افزایش ارزش مواد معدنی خام و تامین مواد معدنی اولیه برای مصرف کنندگان داخلی و خارجی صنایع ذیربط است.

اهداف